Purple-Butterfly
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Purple-Butterfly

We rock the world in purple!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Personajul favorit

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Personajul favorit Empty Personajul favorit Vin Aug 22, 2008 11:59 pm

fumoffu

fumoffu
Admin
Admin

Oke..deci care ar fi personajul vostru favorit din Air Gear?

Din punctul meu de vedere cel mai cool si bine realizat personaj este de departe tipul cu doua personalitati Agito/Akito...

Agito este personajul cel mai destupat din toata seria, cel mai bun la ATs din toata echipa lui de incepatori, are un comportament interesant, si parca mereu face diferenta... Imi place felul lui de a lupta pe ATs, felul lui de ai chinui pe adversari^^, si faptul ca are mereu initiativa..Ba chiar incearca sa rezolve singur unele probleme..
Apoi expresia lui uzuala, acel "fuck" pe care il tot zice cu stil cred ca il face si mai cool..Nu neaparat ca zice **** si e cool dar cand zice acel **** are unele motive. In plus este un personaj cu dubla personalitate..^^

Ma rog..MUlte nu am de spus..Cred doar ca Akito este personajul cel mai destupat dintre toti.. apoi ar urma Ringo si surorile ei..^_^

2Personajul favorit Empty Re: Personajul favorit Dum Noi 23, 2008 8:44 pm

lazy.muffin

lazy.muffin
Green Crayon
Green Crayon

totally agree^ Big gin desi in continoare Agito cica nu mai e la fel de priceput de cand e cu tipii buni[i mean WTF! is this c***...manga...not fair T^T]la incepute cel mai tare personaj...si totusi si in continoare se zbate si se antreneaza mai mult ca oricine sa fie bun,desi a patit ce a patit cu piciorul dupa lupta cu behemont.
pe langa puterea care o are in anime si cea pe care cica o vom descoperi in manga he is damn cool! xD are personalitate dubla[sau mai mult ,buhaha]are cuvantul specific care e perfect pentru el,like fummofu said si e a badarse chibi:X
hard not to love him

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Personajul preferat

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum