Purple-Butterfly
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Purple-Butterfly

We rock the world in purple!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Akito vs. Agito

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Akito vs. Agito Empty Akito vs. Agito Vin Aug 22, 2008 2:10 pm

lazy.muffin

lazy.muffin
Green Crayon
Green Crayon

first topic over here =P
so e chestia obisnuita,doua personalitati in acelasi corp,total diferite.acum intrebarea e pe care il preferati,pe Akito cel dulce,cute si gay[^^"] sau pe Agito,cel insetat de sange cu o placere pentru lucrurile extreme?

my pick:Agito.why:
in primul rand Akito e foarte sweet si e funny cum incearca de fiecare data sa intre in baie cu Ikki dar imi da putin impresia de puppy asa ca iese din discutie cand apare in lumina Agito,inversul primului.Agito e mult mai priceput pe ATs,"he carves his road on the opponents body",in fine,nu il deranjeaza sa verse sange,sa duca totul la extrem...sa fie psycho si sincer un personaj ca el e mult mai interesant decat unul ca akito.pe langa asta uneori nu e chiar asa de heartless ^^"...in modul lui bolnavicios el reuseste sa fie bun :>:D<: .ca aprenta nu am ce zice fiind in acelasi corp,and face it ,the eyepatch is cool no matter on withc eye.
astea fiind zise eu merg pe Agito ^-^

2Akito vs. Agito Empty Re: Akito vs. Agito Vin Aug 22, 2008 11:44 pm

fumoffu

fumoffu
Admin
Admin

Yea...Si eu merg tot pe mana lui Agito..^_^

Nici nu avea cum sa-mi placa de personalitatea lui total opusa, un tip aiurea, sensibil si imatur ca sa zic asa..

Deci eu il aleg pe Agito din doua motive..

1 >> Le iau prin eliminare si decat un tip copilaros si ciudatel ca Akito mai bine aleg un tip dur si cu capul pe umeri... Agito este cel care tine fraiele ca sa zic asa..

2 >> Sa zicem ca mi-a placut de personalitatea lui mai dura si antipatica asa...Pana si stilul lui de a vorbi era unic..^^ Mi-a placut de maturitatea si hotararea lui pe tot parcursul seriei, a fost un tip de nota 10 ca sa zic asa... Si apoi el este maestrul ATs- urilor dupa mine, el este cel mai priceput dintre toti...No rival.. In plus imi place si acea chestie care ii acopera ochiul , il face unic ca sa zic asa..Nu ca nu ar mai fi alte personaje cu de alea dar din anime-ul asta el e singurul..^^

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum