Purple-Butterfly
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Purple-Butterfly

We rock the world in purple!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Pareri

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Pareri Empty Pareri Sam Sept 06, 2008 6:42 pm

fumoffu

fumoffu
Admin
Admin

OKe..NU mai fac nici un fel de descriere..As vrea sa aflu parerile voastre despre aceasta serie..^^ Nimic mai mult sau mai putin.. ^&_&^

Ginban Kaleidoscope este una din seriile foarte bune care apartine genului sport..Cel putin din punctul meu de vedere. Atunci cand nu credeam ca o sa ma mai impresioneze vreun anime gen sport, atunci am dat de aceasta serie si mi-am schimbat parerea...
Ce a fost frumos la acest anime a fost faptul ca nu s-a pus accentul numai pe un gen, nu e numai sport, ci imbina frumos sportul cu ceva romance, drama si au reusit sa realizeze un anime reusit, mai ales ca au fost numai 12 episoade -_- . Dar am vazut lucruri frumoase la el, mi-a placut de Tazusa si de comportamentul ei ( in special fata de reporteri :) ) si am aflat si unele chestii despre patinaj..o-O desi nu ne arata prea mult ..Oricum o serie cursiva si simpatica..Finalul, unul cat se poate de reusit..Cel putin din punctul meu de vedere.. Ma asteptam la un clar happy end , seria parca spre el se indrepta si na..M-am surprins si din acest punc de vedere..^^ Si eu care la un moment dat speram ca Pete sa revina la normal =) .. Sau credeam ca Tazusa va castiga in final competitia, nu ca va iesi pe 4..-_- Macar daca ar fi luat locul 1 ar mai fi fost ceva frumos., dar a fost bine si asa..

Ginban Kaleidoscope este cred ca unul dintre cele mai buna serii sport vazute de mine pana acum..Desi nu am prea multe..Dar in afara de acel Kaleido Star care il stiu de cand luam corn cu lapte.. =) nu vad cine il mai poate intrece.. Dar poate o sa mai vad cateva serii sport sa-mi fac o parere..^_^

Din ce stiu eu seria are si manga, dar eu nu l-am gasit sa-l citesc.. Deci u stiu ce e de nasul lui..Dar poate am sa dau de el candva , pentru ca eu chiar as fi interesat de manga Ginban Kaleidoscope..

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Pareri
» Pareri

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum